fotogalerie.jpg (4457 bytes)

Prosím respektujte autorská práva.

Pokud není přímo na fotografii uvedeno jinak, můžete fotografie z této galerie libovolně použít pod podmínkou uvedení autora a zdroje (např. v podobě "foto Jan Novák, www.zachrannasluzba.cz").

Letecká záchranná služba

LZS

Sanity a jiná pohybovadla

SANITY

Zásahy

ZÁSAHY

Operační střediska neboli dispečinky

EMERGENCY

Operační střediska neboli dispečinky

DISPEČINKY

 

Pokyny pro autory

Fotogalerie není uzavřená, příspěvky všech autorů jsou vítány na adrese info@zachrannasluzba.cz

Chcete-li přispět, prosím o respektování následujících pokynů:

1) Buďte sebekritičtí. Součin zajímavosti tématu a technické kvality fotografie musí být "vyšší než malý", objekt fotografie by měl být hlavním motivem fotky, musí být zřetelný a pokud možno celý.

2) Nejmenší akceptovatelné rozlišení 1024x768 bodů, formát jpg. Taková fotka ale už musí být přímo vhodná k publikaci, tj. bez nutnosti dalších ořezů či jiných úprav. Pokud je téma zajímavé (exotická sanitka, nezvyklý zásah apod.) a přesto fotka nevyšla technicky tak úplně dokonale, nezoufejte, ledascos se dá zachránit následnou editací. Pokud není fotka připravená k publikaci, zašlete originál a my už si jej nějak zpracujeme :-). Pokud fotku nějak upravujete, nastavte prosím ve svém editačním programu kvalitu ukládaných souborů JPG nejméně na 90% (nízký stupeň komprese) a ponechte původní EXIF informaci.

3) Neposílejte fotky focené mobilem, pokud nejsou něčím extrémně zajímavé. Optiku nejde ošidit, fotky z mobilů jsou v 99% nepublikovatelné.

4) K fotografii prosím vždy uveďte co nejvíce informací - kdy a kde vznikla, typ vozidla apod. (zejména u exotických, cizokrajných fotek)

5) Zasílající souhlasí s tím, aby editor serveru provedl nezbytné technické úpravy fotografií umístěných v galerii (včetně ořezu).

5) Zasílající bez dalšího garantuje, že autor fotografie souhlasí s umístěním fotky ve zdejší fotogalerii a s jejím využitím podle zásad zde výše uvedených. Svůj souhlas může autor kdykoliv odvolat a fotografie bude z galerie neprodleně odstraněna.

6) Autoři serveru si vyhrazují právo zaslané fotografie neuveřejnit.

(c) www.zachrannasluzba.cz

LKPM.INFO