OPERAČNÍ ŘÍZENÍ

přednemocniční neodkladné péče

Učebnice pro kvalifikační studium oboru Zdravotnický záchranář, certifikovaný kurs Operační řízení přednemocniční neodkladné péče a certifikovaný kurs Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči.

Struktura učebnice odpovídá schválenému vzdělávacími programu certifikovaného kursu Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a obsahuje celkem 9 tématických celků (Zdravotnické operační středisko - úvod do problematiky, základní pojmy; Základy týmové spolupráce na ZOS; Základy legislativy relevantní pro činnost operátora; Psychologické aspekty práce na ZOS; Vedení telefonického hovoru na tísňové lince; Operační řízení zdravotnické záchranné služby; Letecká záchranná služba a její specifika v operačním řízení; Komunikační a informační v prostředí IZS; Činnost ZOS při spolupráci v IZS při běžném provozu a při mimořádné události). Každá kapitola je zakončena sadou otázek, určených k zopakovanání klíčových témat kapitoly.


Cena 100 Kč + poštovné (od 5 kusů včetně je poštovné v ceně)

PRO KNÍŽKY OBJEDNANÉ DO KONCE ROKU 2018 PLATÍ CENA 80 KČ/KUS

Knížku obdržíte poštou spolu s fakturou.  V objednávce nezapomeňte  uvést adresu :-). 

Podrobnosti o ceně a způsobu dodávky: základní cena 100 Kč za kus, akční cena do konce roku 2018 je 80 Kč za kus. Poštovné 30 Kč při zaslání 1 - 4 kusů; od 5 kusů je zaslání zdarma. Knížku posílám spolu s fakturou, platba převodem. Technické informace: černobílý tisk, obálka s vyšší gramáží+lamino, 72 stran obsahu, sešívaná vazba. Objednávkou současně podpoříte provoz serveru zachrannasluzba.cz!

mail: ondrej.franek@email.cz

Vydává a dodává: Ondřej Franěk, Na Větrníku 65, 162 00 Praha 6

(c) Ondřej Franěk 2018

www.zachrannasluzba.cz