Minipříručka první pomoci

Zajímá vás, jak poskytnout první pomoc v situacích, kde může doopravdy jít o život, a nebaví vás číst mnohastránkové knihy, na jejichž konci víte méně, než na začátku? Potřebujete stručnou a jasnou příručku první pomoci, která se opírá o každodenní praxi, a ne o mýty roky opisované z knihy do knihy, aniž by se někdo zabýval tím, proč postupovat zrovna tak a ne jinak? Nechcete riskovat, že narazíte dokonce na život ohrožující dezinformace? Zajímá vás spíš jak doopravdy zachránit život, než to, jak se motá klasový obvaz? Pak jste tu správně!

Připravili jsme pro vás unikátní MINIPŘÍRUČKU PRVNÍ POMOCI. Na necelých 40 stránkách se dočtete vše podstatné, co byste měli vědět pro záchranu života.

Virtuální verzí naší příručky můžete listovat ZDE.

Upozornění: Webová verze je určena pouze pro osobní potřebu a nemusí odpovídat aktuálnímu tištěnému vydání.

Chcete příručku využít pro frekventanty vašeho školení nebo ji prostě chcete mít v knihovničce?

Napište si o tištěnou verzi!

Cena 70 Kč (50 Kč od 10 kusů) + poštovné

Příručku obdržíte poštou spolu s fakturou.  V objednávce nezapomeňte  uvést adresu :-). 

Podrobnosti o ceně a způsobu dodávky: základní cena 70 Kč za kus, při objednávce 10 a víc kusů 50 Kč za kus. Při zaslání poštou připočítávám k ceně ještě poštovné, tj. 30 Kč za zásilku v obálce, 60 Kč za větší balíček (doporučený dopis - více, než 5 příruček v jedné zásilce), 150 Kč za běžný resp. obchodní balík. Příručku posílám spolu s fakturou, platba převodem. Technické informace: černobílý tisk, obálka s vyšší gramáží+lamino, 36 stran obsahu, sešívaná vazba. Objednávkou současně podpoříte provoz serveru zachrannasluzba.cz!

mail: ondrej.franek@email.cz

Vydává a dodává: Ondřej Franěk, Na Větrníku 65, 162 00 Praha 6

(c) Ondřej Franěk 2009-2018

www.zachrannasluzba.cz

LKPM.INFO